Těžká lekce pro kluky 2013 white

Po velké absenci kluků White na minulém turnaji postoupilo torzo týmu doplněné o Black do vyššího koše. Na některé kluky, kteří si připsali svoje první ligová utkání, čekala těžká dřina.

BA 2013 White vs. BUTCHIS - 3:10

Začátek je vyrovnaný. Kluci hrají v bílých dresech, soupeř nastupuje v černém. Soupeř na začátku více tlačí a má hodně šancí. Náš brankář zatím statečně brání. Velký tlak ve třetí minutě jsme ubránili, ale nedokážeme se dostat do protitlaku. Tlaku podléháme a v 3:10 jsme dostali první gól.

Soupeř se zdá lépe sehraný. Druhý gól do branky bílých v čase 04:15 z velké dálky. Míček prošel útokem i obranou bez zachycení a brankáři proklouzl rovněž. Třetí gól na konci páté minuty ze středu pásma, proklouzl jen těsně z rukou bílého brankáře. Bílí na začátku šesté minuty pálí z útoku, ale je to vysoko.

Černí stále tlačí. Čtvrtý gól po přihrávce zezadu do útoku, kde je nehlídaný útočník a ten proměňuje v čase 03:45. Soupeř střílí z dálky a dostáváme další 2 branky. Dvě minuty do konce první poloviny je stav utkání 6:0 pro Butchis. Faul na černé a nájezd je proměněný - 7:0.

Další branka, již na 8:0 padla v čase 08:58. Padá to tam jako hrušky. Jedna osamělá střela na černé, ale brankář chytá. Bílí proměňují pěknou šanci 29 vteřin před koncem první poloviny. 7:1. A je to téměř neuvěřitelné ale 2 sekundy před koncem první poloviny další gól od bílých na 7:2. Následuje výměna stran.

Začínáme vyrovnaně, podvacáté jsme vystřelili na brankáře Butchisu. Pěkná šance na konci druhé minuty. Další střela těsně vedle brány, čehož soupeř využívá a dává osmý gól do brány Whitů. Soupeř tlačí a na konci čtvrté minuty další gól - 9:2. Butchis má lepší útok a lépe brání naše hráče i lépe střílí na bránu - na konci páté minuty 10:2.

Černí dokáží lépe pracovat s míčkem - 11:2 na začátku šesté minuty. Po útoku černých brankář BA vrací do hry míček, jenž se mu bohužel vrací jako gól od jednoho z černých. 12:2. Po necelé minutě další gól, tentokrát už na 13:2. Brankář černých více uklidňuje situace a po zachycení balónku vrací cíleně do hry svému hráči. Brankář černých se více vrhá po míči a hráči BA jej nedokáží překonat. Další nájezd po faulu na černé a černá 20cítka proměňuje…na 14:2. Záhy následuje další gól ze hry. Černí hrají bez brankáře, asi nemají dost branek…

Sumář: BA White nastupují proti Butchis black v bílých dresech. Černý tým od začátku víc tlačí a dokáže proměňovat své šance. Jejich brankář se více vrhá do obranných akcí. Bohužel White nemají moc šancí a černí neustálým tlakem a lepší technikou překonávají brankáře bílých. Do poloviny konce první poloviny to je 8:2.

Druhá půlka se nese v podobném duchu, jejich důslednější obrana a hlídání si hráčů nedává bílým příliš prostoru a v druhé půlce již neskórují. Na konci druhé poloviny hrají černí dokonce ve 4 bez brankáře.

Zápas končí 15:2. Kluci se snažili ale soupeř měl velmi navrch.

BA 2013 White vs. FbŠ Bohemians Praha 4 zelení - 0:10

Angels hrají v bílých dresech, soupeř v zelených. Andělové mají více šancí, ale soupeř je tlačí a proměňuje jich více. Druhý zápas je vyrovnanější než první, přesto se BA dostávají více pod tlak a soupeř proměňuje. Brankář Angels je nyní aktivnější, i přesto to na soupeře nestačí. Do přestávky jdeme s osmibrankovým mankem.

Druhá půlka - nadějný start, bohužel nám rozhodčí neuznal gól, který tam určitě padnul v první minutě. Druhá půlka se nese v podobném duchu jako první, Bohemians jsou aktivnější a více tlačí. Zelenobílí hráči jsou velmi vytrvalí v tlaku i technicky. Do páté minuty ale nikdo neproměnil. Nedostatečně si hlídáme hráče, ale musí se nechat, že ti zelení jsou rychlí jako blesk. V šesté minutě faul na jednoho hráče z Angels, ale po něm další gól do naší sítě. Zatím první v druhé půlce. Dvě minuty před koncem další přesný zásah zelených a rázem je to 10:0. A tímto výsledkem končí i celý zápas.

BA 2013 White vs. TJ Sokol Královské Vinohrady - 3:11

Andělé nastupují v bílém a soupeř ve žluté. Soupeř nás od začátku tlačil, měli jsme sice hezké chvíle, ale tlaku jsme celkově podlehli. Soupeři byli lepší v útoku a koncovce. Polovina skončila 5:1 pro SKV. V druhé půlce jsme se zmohli na 2 góly, ale soupeř byl opět výkonnější a prosadil se celkem šestkrát, což nám dává celkové skóre 3:11 z našeho pohledu.

BA 2013 White vs. ACEMA Sparta Praha - 3:8

Angels v bílém, Sparta v červeném. Začínáme prvním golem v prvních deseti vteřinách, který dostáváme do naší brány, ale vzápětí dalších 10 vteřin vyrovnáváme na 1:1. Zdá se, že trávíme celkem dost času na půlce soupeře, alespoň zatím (01:30). Soupeř začíná tlačit, ale zatím se bráníme, další 4 střely na bránu ze soupeřovy strany, které brankář všechny vychytal.

Zatím nejvyrovnanější zápas. Balónek se přelévá z jedné strany na druhou, ale žádný tým dlouho neskóruje. Brankář je prověřovaný více na straně Angels. Gól v 6. minutě dávají BA a zvyšují na 2:1. Sparta má několik krásných akcí směrem na naší branku, ale nedaří se jim zakončit. Až 3 minuty do konce dorovnává po krásném nájezdu na 2:2. Sparta po dalším trestném střílení zvyšuje na 3:2 a následuje další gól z velké dálky na 4:2. V poslední minutě Sparta zvyšuje na 5:2, brankář bohužel nevychytal ránu k tyči. 20 vteřin do konce Andělé snižují rozdíl na 3:5.

Druhá polovina

Ze začátku se držíme v pásmu soupeře, kluci bojují, ale nedaří se nám přihrát a toho využívá soupeř v čase 01:30, kdy dává první gól ve druhé půlce, čímž zvyšuje na 6:3. Poté, se skoro 3 minuty držíme v pásmu soupeře, ale nakonec Sparta rychlým výjezdem a trefou zvyšuje na 7:3. Na hřišti se odehrává tvrdý souboj a máme jedno drobné zranění po pádu dvou hráčů u mantinelu, ale trvá jen chvíli a oba aktéři vstávají a jdou bojovat dále.

V poslední minutě hrajeme ve 4 bez brankáře, ale hra se drží na naší půlce a bohužel dostáváme do vlastní brány na 8:3. Nic na plat, soupeř nás přehrál a zaslouženě vyhrál.