366_20230110_134902.jpeg

Třetí turnaj přípravek

Turnaj, který jsme pořádali, se odehrál 4.12.2022 na naší domovské BB aréně. Sestava byla velmi poznamenaná počínající vlnou nemocí. Nakonec jsme se sešli v počtu 5 + 1. Našimi soupeři byli Wizardi, Hořovice, Unhošť a Kralupy.

BLACK ANGELS vs. WIzards DDM SO Praha 10 white - 3:9

Tento zápas se ukázalo, že kluci z Wizardů od začátku sezóny udělali velký krok dopředu, což bohužel na naši oslabenou sestavu platilo, ale holky vzdorovaly statečně. Vyzkoušely si i nové herní posty.

BLACK ANGELS vs. FBC Red Dragons Hořovice Balerio - 1:4

Kluci z Hořovic na nás nastoupili a nasadili tempo, se kterým se naše holky nemohly ze začátku ztotožnit. V druhé části se hra vyrovnala a byli jsme klukům důstojnými soupeři.

BLACK ANGELS vs. FBC Střelci Unhošť - 6:5

Zápas, který nám přinesl první dnešní výhru byl dramatický až do konce. Holky ale předvedly zlepšený výkon a konečně se na nás usmálo štěstí v proměňování šancí, které se od nás předchozí dva zápasy odvrátilo.

BLACK ANGELS vs. Kralupy Wolves - 9:0

Ano, skóre není omyl pisatele, ale skutečně to takto dopadlo. Holky tento zápas odehrály jako z partesu, soupeři skoro nepůjčily míček a hrály si svoji hru, která se zdobí od začátku sezóny. Tento zápas byl z naší strany opravdovou ukázkou naší florbalovosti, rychlosti a také ukázal, kam jsme se v této sezóně posunuli.

Turnaj jsme zakončili s bilancí 2 výher a 2 porážek, ale na holky jsme neskutečně hrdí, kam se posunuly a jak se porvaly s danou skutečností a velmi malým počtem hráček.

Děkujeme rodičům za podporu.

Vaši trenéři