Turnaj elévek v Nehvizdech

Stejně jako přípravky, tak i elévky čekal jejich první turnaj. Ten se odehrál v neděli 9.10.2022 v Nehvizdech, kde pořádaly místní tygřice. Byli jsme nasazeni do 2. koše. Před turnajem jsme si stanovili cíl tento koš minimálně udržet. Našimi soupeři byly domácí Tigers, Nové Strašecí, Tatran a SKV. Elévky jsme doplnily dvěma hráčkami z přípravky. Pro některé z holek to byl vůbec první soutěžní turnaj v sezóně, tak jsme byli zvědaví, jak si povedou.

BLACK ANGELS vs. Prague Tigers Nehvizdy - 1:2

První zápas je tu a bez přehánění to byl zápas obou gólmanek se šťastnějším koncem pro domácí Tigers. Naše holky bušily do obrany Tigers co to jen šlo, poslední dvě minuty je ani nepustily k naší bráně, ale bohužel cestu k vítězství nám zavřelo nevyužívaní šancí a také výborná golmanka Tigers, která svůj tým opravdu držela nad vodou. Nedá se nic, dělat čekal nás další zápas.

BLACK ANGELS vs. Nové Strašecí - 3:6

Bohužel jak holky skončily minulý zápas, tak i tento začaly. Opět měly hafo šancí, ale bohužel neděle pro nás nebyla šťastným dnem a je z toho další prohra. Ale nevěšíme hlavu, holky hrají velmi dobře, jenom to chce klid v zakončení.

BLACK ANGELS vs. SummerCamps Tatran Střešovice - 2:5

Bohužel, opět stará známá „nedělní“ písnička o nevyužívání šancí, kdy se k ní ještě přidal nevyužitý nájezd za přestupek Tatranu. Holky se bily jako lvice, snažily se gólmanku Tatranu prostřelit ze všech možných pozic, ale nebylo nám souzeno a je z toho třetí prohra.

BLACK ANGELS vs. TJ Sokol Královské Vinohrady - 5:4

Poslední zápas dne. Dalo by se říct „zápas o celou neděli“. Konečně holky prolomily smůlu v proměňování šancí a rázem z toho byla výhra 5:4, která se ale opravdu nerodila snadno. Po poločasovém vedení 4:2 jsme se na střídačce dohodli, že zápas ještě není hotov a nemůžeme ho vypustit. To se nám, ale bohužel skoro povedlo. Štěstí se, ale nakonec přiklonilo na naší stranu a je z toho výhra, která nám zároveň splnila cíl pro dnešní turnaj a tím bylo udržení se v 2. koši.

Holky odehrály dobrý turnaj, je vidět pokrok oproti minulé sezoně, ale bohužel musíme se naučit většímu klidu v zakončení. Víme na čem do příště zapracovat a určitě to přinese ovoce.