325_20221020_180627.jpg

Turnaj elévů 2012 BLACK

Druhý turnaj v sezoně pro tým 2012 BLACK proběhl v neděli 16.10. ve Staré Boleslavi. Po minulém suverénním turnaji jsme byli zvědaví, jak k tomu kluci přistoupí, a to se můžete dočíst níže.

BA 2012 vs. Chodov - 11:1

První zápas, parkety a hlava - všechny tyhle aspekty hrály proti nám. Celý zápas byl i díky soupeři ve slušném tempu. I když hráči Chodova zaostávali v technice, byl to nepříjemný soupeř. Protože to, co neměli v ruce, měli v nohách. Technickou převahu jsme brzy začali využívat a postupně navyšovat náskok. Musím kluky pochválit, i když už skoré bylo vysoké, tak nezačali hrát na sebe, ale pořád spolu kombinovali a zápas si společně užívali. Naštěstí jsme si se všemi těmi negativními aspekty dobře poradili a tento zápas vyhráli.

BA 2012 vs. Prague Tigers - 9:1

V druhém zápase nás čekalo derby s Prague Tigers. Kluci měli soupeři co vracet, protože tento soupeř nás vyřadil v semifinále na letním turnaji v Plzni. Tak měli o motivaci navíc. První půlka byla vcelku vyrovnaná. Možná o trochu vice šanci měl soupeř, ale ztroskotal na vynikajícím Tobym v brance. Po první půli bylo tedy skóre 2:1. O přestávce jsme si řekli, že v tom tempu musíme vydržet a zkusit dát co nejdříve další gól. Kluci si to vzali k srdci a během 3 minut už na tabuli svítil stav 5:1 a hned se dýchalo lépe. Kluci se nezastavili v dobrém tempu až do konce zápasu. I přesto, že výsledek vypadá jednoznačně, to bylo velice těžké utkání. Soupeř si za výkon zaslouží uznání.

BA 2012 vs. Falcon - 8:6

Trochu unavení a trochu s nosánkem nahoře jsme vstoupili do dalšího zápasu. A co se nestalo, soupeř dal rychlé 2 góly a nám se začala podlamovat kolena. I když jsme florbalově byli lepši, tak jsme začali být zbrklí a nervózní. Hned jsem si vzpomněl na Plzeň, kde se nám to stalo v semifinále právě s předchozím soupeřem. Horko těžko se nám podařilo srovnat na 3:3, a už to vypadalo nadějně. Bohužel se Falconu povedlo opět odskočit o 2 branky. Tak to začalo od znovu. Naštěstí se nám povedlo po úporném boji zápas otočit a dotáhnout do vítězného konce.

BA 2012 vs. Florbal Jesenice - 9:1

Podstatně stejný projev hry jak v minulém turnaji ze stejným soupeři. Jesenice nám kromě herních dovedností nestačil ani v kondiční části a zápas tak postrádal náboj. Jediná změna byla v tom že kluci po celý zápas dávali pozor a podporovali se. Během zápasu si udělali sami svoje lajny a sami se pravidelně střídali. Pro nás pohodlně vítězství. 

Děkuji rodičům za podporu, klukům za nasazení a zábavu co jste svým zapálením přinesli. Dále věřím, že se budeme neustále zlepšovat a užívat si tento milovaný sport.

Bleci čůůůůs!

Jakub Hlaváček