414_20230404_152113.jpeg

Turnaj elévů 2012 white

V sobotu 25.3. elévy 2012 white čekalo 9. kolo v dalekých Hořovicích. Zda kluci hráli stejně proměnlivě, jako sobotní počasí nebo pořád svítilo slunce se můžete dočíst níže.

BA 2012 white vs. Fat Pipe Start98 - 5:8

Do zápasu jsme vstoupili dobře a vypadalo to, že zápas budeme mít pod kontrolou a dojdeme si pro vítězství. Jenže jak venku, tak tady se to velice rychle změnilo z výsledku 4:1 na 4:5 a najednou jsme to byli my, kdo musel dotahovat. Jenže to pro nás už bylo těžké, jelikož přihraj a běž co jsme na začátku využívali, se nám z několika důvodů nepodařilo už dál praktikovat. Tudíž jsme nakonec zaslouženě první zápas prohráli 5:8.

BA 2012 white vs. Olymp Florbal Achiles - 6:6

Tento zápas byl velice vyrovnaný. Chvíli jsme vedli my a chvíli zase soupeř. Důvod to mělo stejný, a to nedůslednost v brankovišti a špatné bránění jednotlivých hráčů. Z toho pramenila většina branek. Zápas pomalu a jistě mířil k spravedlivé remíze. O nervy se sekundu před koncem ještě postaral písknutý nájezd v náš prospěch. Bohužel i přes zajímavý začátek nájezdu, se nepodařilo nájezd proměnit a zápas konči remízou 6:6.

BA 2012 white vs. Fbc Red Dragons Hořovice - 9:5

Chyběla nám tedy ke kompletní sbírce už jen výhra. Proti Hořovicím se nám to povedlo. Celý zápas jsme byli lepší a měli jsme dobré akce. Ale i přesto, že jsme byli lepší, chyběl nám tam pohyb, dřívější posílaní míčku spoluhráči a naopak přebývala spousta zbytečně odevzdaných míčků soupeři. I přes chyby zaslouženě vyhráváme 9:5.

BA 2012 white vs. TJ Sokol Dobříš - 9:3

Poslední zápas byl dost podobný tomu třetímu. V první polovině jsme si krásnými akcemi udělali pohodlný náskok před soupeřem. K vidění byly i přihrávky skoro do prázdné, které jsme bohužel často neproměňovali. V druhé půlce bylo však už na klucích znát, že již nemůžou a tahají nohy za sebou. I přes to jsme dokráčeli k vítězství 9:3.

Máme za sebou další vyrovnaný turnaj, který přinesl další zkušenosti a určitě nás opět o kousek posunul.

Bleci čůůůůůs!

Jakub Hlaváček