Program zápasů

28. 11. 2022 - 4. 12. 2022

BA muži A

OstravaBLACK ANGELS
18:00
čt 1. 12. 2022 18:00 @ ČPP Aréna Ostrava, Livesport Superliga, 12. kolo

BA dorost A

BulldogsBLACK ANGELS
13:00
ne 4. 12. 2022 13:00 @ SH TJ Znojmo, 1. liga dorostenců, 19. kolo
BLACK ANGELSSparta
16:00
ne 4. 12. 2022 16:00 @ SH TJ Znojmo, 1. liga dorostenců, 19. kolo

BA dorost B

BLACK ANGELSBenešov
10:30
ne 4. 12. 2022 10:30 @ SH Čakovice, 2. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELSDraci
15:00
ne 4. 12. 2022 15:00 @ SH Čakovice, 2. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo

BA dorost C

SlaviaBLACK ANGELS
– : –
so 3. 12. 2022 @ SH Gymnázium Mělník, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
BLACK ANGELSFA MB
– : –
so 3. 12. 2022 @ SH Gymnázium Mělník, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
FA MBBLACK ANGELS
10:10
so 3. 12. 2022 10:10 @ SH Gymnázium Mělník, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo

BA mladší žáci ROOKIES

TraverzaBLACK ANGELS
9:40
ne 4. 12. 2022 9:40 @ MSH Říčany, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSKostelec n/Č.l.
11:40
ne 4. 12. 2022 11:40 @ MSH Říčany, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
OrkaBLACK ANGELS
13:40
ne 4. 12. 2022 13:40 @ MSH Říčany, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSDraci
15:00
ne 4. 12. 2022 15:00 @ MSH Říčany, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo

BA mladší žáci 2010

BLACK ANGELSBohemians
10:20
ne 4. 12. 2022 10:20 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
OlympBLACK ANGELS
11:40
ne 4. 12. 2022 11:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
TatranBLACK ANGELS
13:00
ne 4. 12. 2022 13:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSDraci
14:20
ne 4. 12. 2022 14:20 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo

BA mladší žáci 2011

BenešovBLACK ANGELS
9:00
ne 4. 12. 2022 9:00 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Králův DvůrBLACK ANGELS
10:20
ne 4. 12. 2022 10:20 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSBoleslav
12:20
ne 4. 12. 2022 12:20 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSTigers
13:40
ne 4. 12. 2022 13:40 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo

BA přípravky 2014

BLACK ANGELSRudná
9:00
ne 4. 12. 2022 9:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BohemiansBLACK ANGELS
10:30
ne 4. 12. 2022 10:30 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSKanonýři
12:00
ne 4. 12. 2022 12:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
OlympBLACK ANGELS
13:30
ne 4. 12. 2022 13:30 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo

BA minipřípravka

ChodovBLACK ANGELS
9:00
so 3. 12. 2022 9:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
OrkaBLACK ANGELS
10:00
so 3. 12. 2022 10:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSTigers
11:30
so 3. 12. 2022 11:30 @ SH ZŠ Campanus, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSFA MB
12:30
so 3. 12. 2022 12:30 @ SH ZŠ Campanus, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo

BA juniorky

Slavia PlzeňBLACK ANGELS
15:15
so 3. 12. 2022 15:15 @ Slavia VŠ Plzeň, 1. liga juniorek, 13. kolo
TatranBLACK ANGELS
17:00
ne 4. 12. 2022 17:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, 1. liga juniorek, 15. kolo

BA starší žákyně

BLACK ANGELSStart98
9:50
so 3. 12. 2022 9:50 @ Jedenáctka VS, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
TatranBLACK ANGELS
11:30
so 3. 12. 2022 11:30 @ Jedenáctka VS, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo

BA přípravkagirls

BLACK ANGELSSO Praha
9:00
ne 4. 12. 2022 9:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Red DragonsBLACK ANGELS
10:30
ne 4. 12. 2022 10:30 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSUnhošť
12:00
ne 4. 12. 2022 12:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kralupy n/VBLACK ANGELS
13:30
ne 4. 12. 2022 13:30 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo