BA starší žáci BZápasy

září 2022

Kanonýři Kladno černíBLACK ANGELS B
4:2
so 17. 9. 2022 9:00 @ SH Králův Dvůr, Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELS BTEXAS LONGHORNS DDM P6
2:1
so 17. 9. 2022 12:20 @ SH Králův Dvůr, Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELS BFBC Žraloci Příbram
9:2
so 17. 9. 2022 14:00 @ SH Králův Dvůr, Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELS BFBC Žraloci Příbram
9:2
so 17. 9. 2022 15:40 @ SH Králův Dvůr, Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo

říjen 2022

TEXAS LONGHORNS DDM P6BLACK ANGELS B
4:4
ne 2. 10. 2022 9:00 @ SH Chýně, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS BPanthers Praha RED
2:2
ne 2. 10. 2022 12:20 @ SH Chýně, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS BSummerCamps Tatran Střešovice
4:5
ne 2. 10. 2022 14:50 @ SH Chýně, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS BFBK Davle
6:0
ne 16. 10. 2022 9:00 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černíBLACK ANGELS B
3:4
ne 16. 10. 2022 10:40 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
BLACK ANGELS BSummerCamps Tatran Střešovice
5:3
ne 16. 10. 2022 14:00 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo

listopad 2022

BLACK ANGELS BTJ Sokol Dobříš
6:0
so 5. 11. 2022 9:50 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha BARRBLACK ANGELS B
2:4
so 5. 11. 2022 11:30 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceBLACK ANGELS B
2:4
so 5. 11. 2022 14:00 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíBLACK ANGELS B
2:4
so 26. 11. 2022 9:00 @ Arena Barrandov, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
BLACK ANGELS BTatran Střešovice
0:2
so 26. 11. 2022 12:20 @ Arena Barrandov, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
BLACK ANGELS BTEXAS LONGHORNS DDM P6
2:4
so 26. 11. 2022 14:50 @ Arena Barrandov, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo

prosinec 2022

BLACK ANGELS BSummerCamps Tatran Střešovice
3:2
ne 11. 12. 2022 9:00 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Tatran StřešoviceBLACK ANGELS B
6:5
ne 11. 12. 2022 10:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELS BACEMA Sparta Praha YELLOW
4:2
ne 11. 12. 2022 14:50 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELS BACEMA Sparta Praha YELLOW
4:2
ne 11. 12. 2022 15:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo

leden 2023

BLACK ANGELS BACEMA Sparta Praha YELLOW
3:1
ne 8. 1. 2023 9:00 @ SH ZŠ Rudná, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíBLACK ANGELS B
0:4
ne 8. 1. 2023 10:40 @ SH ZŠ Rudná, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
BLACK ANGELS BTatran Střešovice
2:4
ne 8. 1. 2023 14:00 @ SH ZŠ Rudná, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
BLACK ANGELS BSPORT EDEN BEROUN
3:1
so 21. 1. 2023 11:30 @ TJ Sokol Vinohrady, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady BBLACK ANGELS B
2:4
so 21. 1. 2023 13:10 @ TJ Sokol Vinohrady, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Tatran StřešoviceBLACK ANGELS B
4:1
so 21. 1. 2023 14:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo

únor 2023

BLACK ANGELS BFBC Rakovník
5:1
so 18. 2. 2023 10:40 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Panthers Praha REDBLACK ANGELS B
1:5
so 18. 2. 2023 12:20 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
BLACK ANGELS BTEXAS LONGHORNS DDM P6
4:2
so 18. 2. 2023 14:00 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
BLACK ANGELS BTEXAS LONGHORNS DDM P6
4:2
so 18. 2. 2023 14:50 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo

březen 2023

Kanonýři Kladno černíBLACK ANGELS B
1:7
ne 5. 3. 2023 9:00 @ SH ZŠ Campanus, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELS BTatran Střešovice
2:4
ne 5. 3. 2023 12:20 @ SH ZŠ Campanus, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELS BPanthers Praha RED
5:3
ne 5. 3. 2023 14:50 @ SH ZŠ Campanus, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELS BSPORT EDEN BEROUN
2:4
so 25. 3. 2023 9:50 @ Arena Barrandov, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
ACEMA Sparta Praha YELLOWBLACK ANGELS B
4:3
so 25. 3. 2023 11:30 @ Arena Barrandov, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
FBC RakovníkBLACK ANGELS B
2:4
so 25. 3. 2023 15:40 @ Arena Barrandov, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo