Kroužky na ZŠ

BLACK ANGELS podporují pohyb a zdravý životní styl, a tak se snažíme přístup dětem ke sportovním aktivitám co nejvíce usnadnit. Proto spolupracujeme se školami v okolí a organizujeme školní kroužky přímo v tělocvičnách základních škol.

Kroužky pro florbalový klub organizuje spolek Kroužek PP, z.s.. Děti mohou navštěvovat tréninky hned po škole, rovnou z družiny, či docházet samostatně. Florbalové tréninky jsou pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilejší hráče. Pokud by jim trénink jednou či dvakrát týdně nestačil, vždy se mohou přihlásit a stát se přímo členy BLACK ANGELS a účastnit se klubových akcí i zápasů.

Na kroužcích se děti naučí základy florbalu, ale důraz se klade také na všeobecný sportovní rozvoj, týmové hry a základní sportovní návyky. Aby děti měly motivaci a vyzkoušely si to, co se naučily na tréninku, pořádáme pravidelně turnaje KFL - kroužková florbalová liga. 

Tréninky vedou naši trenéři, či hráči z našich starších kategorií, kteří mají s florbalem dlouholeté zkušenosti.

Je možnost se také přihlásit na Akademii Čakovice. Více informací zde.


Jak se přihlásit?

Na odkazu www.krouzekpp.cz/kroužky si ze seznamu základních škol vyberte školu, o kterou máte zájem. Následně vyplňte přihláškový formulář, který naleznete v detailu konkrétní školy. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně kroužků, kontaktujte Lucii Hadžiosmanovičovou:

Telefonní číslo: 606 465 067

E-mail: info@krouzekpp.czZpět na Družstva