BLEK BOOK

Brožura pro rodiče a trenéry, která vznikala v době první koronavirové krize a její finální podoba se ladila přes letní měsíce. Ve finále se dá říct, že jak obsahem tak rozsahem, se jedná o krátkou knížku. Co vše v ní najdete?

36_20220510_131954.png

Produkt vystihuje a zobrazuje konkrétní kroky a příklady v klubem nastolené nové vizi, která odsouvá výsledky na druhou kolej a prim hraje komplexní psychosociální vývoj naší mladé populace. Knížka je tak průvodcem nejen sportovním životem, ale její funkcí je především odpověď na klíčové otázky ve výchově dětí. Může tak trenérům a rodičům posloužit jako návod.

Knížkou Vás a Vaše děti provází postavička Angela, která nenechá nikoho svými nápady ani na chvilku vydechnout. Dozvíte se například jak se skamarádit s chybou, co se má dělat s dárkem zpětné vazby nebo vám dá nahlédnout do jednotlivých kategorií a jejich metodického sportovního vedení. V dnešní komplikované době pro týmové sporty, Vám společně s Angelem také ukazujeme, jak zabavit své děti doma či venku zábavnou formou, nebo přímo prostřednictvím individuálních tréninků.

Knížku máte k dispozici v PDF ke stažení pro rodiče a hráče zde.

Zpět na O klubu