Chci se stát členem BLACK ANGELS - jak?

Líbí se ti, jak to u nás děláme a chceš se přidat k BAfamily? Výborně! Jdeme na to.

Tréninky, spoluhráči i trenéři vyhovují, nejvyšší čas se stát oficiálním členem BLACK ANGELS. Malý krůček pro sekretáře, velký krok pro nováčky. Naštěstí jsme tady, abychom tě tím rychle a bezstarostně provedli. Co tě tedy čeká?

Poslat přihlášku v EOSu 

Nejprve potřebujeme, abyste nám vyplnili přihlášku. Celý proces probíhá online a rovnou si vytváříte účet do naší členské sekce EOS. Není na tom nic složitého. Celý proces naleznete ve videu pod odkazem na přihlášku. 

Vyplnit údaje

Dále potřebujeme vyplnit několik základních údajů o novém členovi a o jeho rodiči/zákonném zástupci. EOS vás o tento krok požádá ihned po vyplnění přihlášky. Pokud některé věci zapomenete doplnit, spletete či se něco změní, vždy můžete tyto informace dodatečně upravit. Jak na to se můžete podívat v následujícím videu.

Platba příspěvků

Jsme rádi, že jste u nás v BLACK ANGELS spokojeni. Nicméně teď přichází méně oblíbená část, placení příspěvků. Příspěvky se platí přes členskou sekci, kde byste touto dobou měli mít již vygenerovanou platbu. Pokud se nepodařilo platbu najít, podívejte se na další video.

V případě jakýchkoliv problémů s výše uvedeným se můžete kdykoliv obrátit na našeho sekretáře Svatoslava Baťu (svatoslav@blackangels.cz).

Chápeme, že začátky mohou být těžké. Jste v novém prostředí a je potřeba zařídit mnoho věcí. Abychom vám to co nejvíce usnadnili, připravili jsme si pro vás na další stránce pár tipů, co je na začátku potřeba zařídit.