Program zápasů

2. 10. 2023 - 8. 10. 2023
40. týden

BA MUŽI A

Předvýběr.CZ Florbal MBBLACK ANGELS
so 7. 10. 2023 19:00 @ MSH Mladá Boleslav, Livesport Superliga, 6. kolo

BA JUNIOŘI A

BLACK ANGELS YONEXFbC Respect Hradec Králové
Odehráno
so 7. 10. 2023 18:00 @ SH Štěrboholy, CE soutěž juniorů, 1. kolo
BLACK ANGELS YONEXSOKOLI Pardubice
Odehráno
ne 8. 10. 2023 18:00 @ SH Štěrboholy, CE soutěž juniorů, 2. kolo

BA DOROST A

FAT PIPE FLORBAL CHODOVBLACK ANGELS
ne 8. 10. 2023 @ SH České Budějovice, 1. liga dorostenců, 8. kolo
BLACK ANGELSACEMA Sparta Praha UNYP
ne 8. 10. 2023 @ SH České Budějovice, 1. liga dorostenců, 8. kolo

BA DOROST B

BLACK ANGELS BSK Florbal Benešov B
Odehráno
ne 8. 10. 2023 10:20 @ Arena Barrandov, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
Panthers Praha BBLACK ANGELS B
Odehráno
ne 8. 10. 2023 15:00 @ Arena Barrandov, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo

BA MLADŠÍ ŽÁCI 2011

ACEMA Sparta Praha REDBLACK ANGELS 2011
Odehráno
so 7. 10. 2023 9:00 @ Arena Barrandov, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modříBLACK ANGELS 2011
Odehráno
so 7. 10. 2023 10:20 @ Arena Barrandov, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS 2011FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Odehráno
so 7. 10. 2023 12:20 @ Arena Barrandov, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS 2011Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Odehráno
so 7. 10. 2023 13:40 @ Arena Barrandov, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo

BA MLADŠÍ ŽÁCI 2012

FBC Kutná HoraBLACK ANGELS 2012
Odehráno
so 7. 10. 2023 9:00 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MBBLACK ANGELS 2012
Odehráno
so 7. 10. 2023 10:20 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS 2012OLYMP FLORBAL Apollon
Odehráno
so 7. 10. 2023 12:20 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS 2012FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Odehráno
so 7. 10. 2023 13:40 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo

BA PŘÍPRAVKA 2015 - KLUCI

BLACK ANGELS 2015FBC Kutná Hora - černí
Odehráno
ne 8. 10. 2023 10:00 @ Jedenáctka VS, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
DDM Horní Počernice OrkaBLACK ANGELS 2015
Odehráno
ne 8. 10. 2023 11:00 @ Jedenáctka VS, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVBLACK ANGELS 2015
Odehráno
ne 8. 10. 2023 12:00 @ Jedenáctka VS, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELS 2015Florbalová akademie MB - bílí
Odehráno
ne 8. 10. 2023 13:00 @ Jedenáctka VS, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo

BA PŘÍPRAVKA 2016 A MINI - KLUCI

FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníBLACK ANGELS MINI
Odehráno
ne 8. 10. 2023 9:30 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELS MINISK Florbal Benešov
Odehráno
ne 8. 10. 2023 11:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Prague Tigers WhiteBLACK ANGELS MINI
Odehráno
ne 8. 10. 2023 12:30 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELS MINIOC Šestka Tatran Střešovice
Odehráno
ne 8. 10. 2023 13:30 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo

BA DORKY

BLACK ANGELSPSN Tatran Střešovice
Odehráno
so 7. 10. 2023 10:10 @ SH Čakovice, 1. liga dorostenek - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta PrahaBLACK ANGELS
Odehráno
so 7. 10. 2023 12:30 @ SH Čakovice, 1. liga dorostenek - skupina 3, 2. kolo

BA STRŽKY

BLACK ANGELSFATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Odehráno
ne 8. 10. 2023 10:40 @ SH ZŠ Kunratice, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKBLACK ANGELS
Odehráno
ne 8. 10. 2023 12:20 @ SH ZŠ Kunratice, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELSTJ Sokol Královské Vinohrady
Odehráno
ne 8. 10. 2023 15:40 @ SH ZŠ Kunratice, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo

BA ELÉVKY

SK Dvojka PrahaBLACK ANGELS
Odehráno
ne 8. 10. 2023 9:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELSACEMA Sparta Praha
Odehráno
ne 8. 10. 2023 11:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FbŠ Bohemians zelenéBLACK ANGELS
Odehráno
ne 8. 10. 2023 13:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELSSummerCamps Tatran Střešovice
Odehráno
ne 8. 10. 2023 15:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo

BA PŘÍPRAVKA - HOLKY

SK Dvojka PrahaBLACK ANGELS
Odehráno
ne 8. 10. 2023 9:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELSACEMA Sparta Praha
Odehráno
ne 8. 10. 2023 11:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FbŠ Bohemians zelenéBLACK ANGELS
Odehráno
ne 8. 10. 2023 13:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELSSummerCamps Tatran Střešovice
Odehráno
ne 8. 10. 2023 15:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo