Program zápasů

25. 9. 2023 - 1. 10. 2023
39. týden

čtvrtek 28. 9. 2023

BohemiansBA MUŽI A
čt 28. 9. 2023 20:30 @ Sportovní centrum Řepy, Livesport Superliga, 4. kolo

sobota 30. 9. 2023

KanonýřiBA STARŠÍ ŽÁCI A
Odehráno
so 30. 9. 2023 9:00 @ SH Čakovice, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
SpartaBA ELÉVOVÉ 2013
Odehráno
so 30. 9. 2023 9:00 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BA ELÉVOVÉ 2014Draci
Odehráno
so 30. 9. 2023 9:40 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TatranBA ELÉVOVÉ 2013
Odehráno
so 30. 9. 2023 10:20 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BA ELÉVOVÉ 2014Jesenice
Odehráno
so 30. 9. 2023 11:00 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
VosyBA ELÉVOVÉ 2014
Odehráno
so 30. 9. 2023 12:20 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BA STARŠÍ ŽÁCI AOlymp
Odehráno
so 30. 9. 2023 12:20 @ SH Čakovice, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
BA ELÉVOVÉ 2013Tigers
Odehráno
so 30. 9. 2023 12:20 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BA ELÉVOVÉ 2013Boleslav
Odehráno
so 30. 9. 2023 13:40 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BA JUNKYBohemians
Odehráno
so 30. 9. 2023 14:00 @ SH Štěrboholy, 1. liga juniorek, 5. kolo
DraciBA ELÉVOVÉ 2014
Odehráno
so 30. 9. 2023 14:20 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BA STARŠÍ ŽÁCI ABenešov
Odehráno
so 30. 9. 2023 14:50 @ SH Čakovice, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
BA ŽENY AMeťák
Odehráno
so 30. 9. 2023 17:00 @ SH Štěrboholy, 1. liga žen, 5. kolo
DraciBA JUNIOŘI A
Odehráno
so 30. 9. 2023 17:10 @ TJ JM Chodov, 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
DraciBA JUNIOŘI B
so 30. 9. 2023 17:10 @ TJ JM Chodov, 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
BA JUNIOŘI ASparta
Odehráno
so 30. 9. 2023 19:30 @ TJ JM Chodov, 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
BA JUNIOŘI BSparta
so 30. 9. 2023 19:30 @ TJ JM Chodov, 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo

neděle 1. 10. 2023

BA MUŽI "C" DASTABlue Horses
Odehráno
ne 1. 10. 2023 9:00 @ Exe Sport Arena, PH a SČ liga mužů, 4. kolo
BA STARŠÍ ŽÁCI BTraverza
Odehráno
ne 1. 10. 2023 9:00 @ Bublina Arena, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
BA ELÉVOVÉ 2013Bohemians
Odehráno
ne 1. 10. 2023 9:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FA MBBA MLŽKY
Odehráno
ne 1. 10. 2023 9:40 @ SH ZŠ Kunratice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
PísekBA DOROST A
ne 1. 10. 2023 10:00 @ SH Písek - oblouková, 1. liga dorostenců, 7. kolo
KobylisyBA STARŠÍ ŽÁCI B
Odehráno
ne 1. 10. 2023 10:40 @ Bublina Arena, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
KanonýřiBA ELÉVOVÉ 2013
Odehráno
ne 1. 10. 2023 11:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BA MLŽKYNové Strašecí
Odehráno
ne 1. 10. 2023 11:40 @ SH ZŠ Kunratice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Ovocné BázeBA MUŽI "C" DASTA
Odehráno
ne 1. 10. 2023 12:00 @ Exe Sport Arena, PH a SČ liga mužů, 4. kolo
BA DOROST ASO Praha
ne 1. 10. 2023 13:00 @ SH Písek - oblouková, 1. liga dorostenců, 7. kolo
BA ELÉVOVÉ 2013Panthers Praha
Odehráno
ne 1. 10. 2023 13:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BohemiansBA MLŽKY
Odehráno
ne 1. 10. 2023 13:40 @ SH ZŠ Kunratice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BA MUŽI AVinohrady
ne 1. 10. 2023 14:00 @ SH Štěrboholy, Livesport Superliga, 5. kolo
BA STARŠÍ ŽÁCI BOrka
Odehráno
ne 1. 10. 2023 14:50 @ Bublina Arena, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
BA MLŽKYChodov
Odehráno
ne 1. 10. 2023 15:00 @ SH ZŠ Kunratice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
UnhošťBA ELÉVOVÉ 2013
Odehráno
ne 1. 10. 2023 15:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BA ŽENY AMladých Nadějí
Odehráno
ne 1. 10. 2023 17:00 @ SH Kbely, 1. liga žen, 6. kolo