Program zápasů

27. 11. 2023 - 3. 12. 2023
48. týden

sobota 2. 12. 2023

BA STARŠÍ ŽÁCI BBohemians
Odehráno
so 2. 12. 2023 9:00 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
BohemiansBA PŘÍPRAVKA - HOLKY
– : –
so 2. 12. 2023 9:00 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BohemiansBA ELÉVKY
Odehráno
so 2. 12. 2023 9:00 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BA ELÉVOVÉ 2013Olymp
Odehráno
so 2. 12. 2023 9:40 @ SH Zličín, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
ChodovBA PŘÍPRAVKA - HOLKY
– : –
so 2. 12. 2023 10:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ChodovBA ELÉVKY
Odehráno
so 2. 12. 2023 10:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
DraciBA STARŠÍ ŽÁCI B
Odehráno
so 2. 12. 2023 11:00 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
BA ELÉVOVÉ 2013Rudná
Odehráno
so 2. 12. 2023 11:00 @ SH Zličín, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
SpartaBA ELÉVOVÉ 2013
Odehráno
so 2. 12. 2023 12:20 @ SH Zličín, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BA PŘÍPRAVKA - HOLKYTigers
– : –
so 2. 12. 2023 12:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BA ELÉVKYTigers
Odehráno
so 2. 12. 2023 12:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BA STARŠÍ ŽÁCI BOrka
Odehráno
so 2. 12. 2023 13:00 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
VítkoviceBA JUNKY
Odehráno
so 2. 12. 2023 13:00 @ SC Dubina Ostrava, 1. liga juniorek, 15. kolo
SpartaBA DOROST A
so 2. 12. 2023 13:15 @ SH TJ Znojmo, 1. liga dorostenců, 22. kolo
BA PŘÍPRAVKA - HOLKYDvojka
– : –
so 2. 12. 2023 13:40 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BA ELÉVKYDvojka
Odehráno
so 2. 12. 2023 13:40 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
OlympBA ELÉVOVÉ 2013
Odehráno
so 2. 12. 2023 14:20 @ SH Zličín, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FA MBBA STARŠÍ ŽÁCI B
Odehráno
so 2. 12. 2023 15:00 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Start98BA DOROST A
so 2. 12. 2023 17:45 @ SH TJ Znojmo, 1. liga dorostenců, 19. kolo

neděle 3. 12. 2023

BA STARŠÍ ŽÁCI AKanonýři
Odehráno
ne 3. 12. 2023 9:50 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
BA STRŽKYKlatovy
Odehráno
ne 3. 12. 2023 9:50 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
BA ELÉVOVÉ 2014Orka
Odehráno
ne 3. 12. 2023 10:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BA ELÉVOVÉ 2013Boleslav
Odehráno
ne 3. 12. 2023 10:20 @ Unihoc Aréna Praha, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
OlympBA STARŠÍ ŽÁCI A
Odehráno
ne 3. 12. 2023 11:30 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Nové StrašecíBA STRŽKY
Odehráno
ne 3. 12. 2023 11:30 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
BoleslavBA ELÉVOVÉ 2014
Odehráno
ne 3. 12. 2023 11:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
ChodovBA ELÉVOVÉ 2013
Odehráno
ne 3. 12. 2023 11:40 @ Unihoc Aréna Praha, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kostelec n/Č.l.BA ELÉVOVÉ 2014
Odehráno
ne 3. 12. 2023 13:00 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
TatranBA ELÉVOVÉ 2013
Odehráno
ne 3. 12. 2023 13:00 @ Unihoc Aréna Praha, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BA MUŽI AVítkovice
ne 3. 12. 2023 14:00 @ SH Štěrboholy, Livesport Superliga, 14. kolo
BA ELÉVOVÉ 2014Tigers
Odehráno
ne 3. 12. 2023 14:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BA ELÉVOVÉ 2013Sparta
Odehráno
ne 3. 12. 2023 14:20 @ Unihoc Aréna Praha, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Králův DvůrBA STARŠÍ ŽÁCI A
Odehráno
ne 3. 12. 2023 14:50 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
VinohradyBA STRŽKY
Odehráno
ne 3. 12. 2023 14:50 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
OstravaBA JUNKY
Odehráno
ne 3. 12. 2023 15:00 @ ČPP Aréna Ostrava, 1. liga juniorek, 16. kolo
BA JUNIOŘI AAsper
Odehráno
ne 3. 12. 2023 18:00 @ SH Kbely, CE soutěž juniorů, 9. kolo