Program zápasů

11. 12. 2023 - 17. 12. 2023
50. týden

pondělí 11. 12. 2023

OrkaBA JUNIOŘI A
Odehráno
po 11. 12. 2023 18:15 @ SH Čakovice, CE soutěž juniorů, 15. kolo

pátek 15. 12. 2023

VinohradyBA MUŽI A
pá 15. 12. 2023 20:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Livesport Superliga, 17. kolo

sobota 16. 12. 2023

NeratoviceBA STARŠÍ ŽÁCI B
Odehráno
so 16. 12. 2023 9:40 @ Exe Sport Arena, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BA STARŠÍ ŽÁCI ATatran
Odehráno
so 16. 12. 2023 9:50 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BoleslavBA STARŠÍ ŽÁCI A
Odehráno
so 16. 12. 2023 11:30 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BA STARŠÍ ŽÁCI BBoleslav
Odehráno
so 16. 12. 2023 11:40 @ Exe Sport Arena, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BA DOROST AZnojmo
so 16. 12. 2023 13:00 @ SH TJ Znojmo, 1. liga dorostenců, 22. kolo
ŠestajoviceBA STARŠÍ ŽÁCI B
Odehráno
so 16. 12. 2023 13:40 @ Exe Sport Arena, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BenešovBA STARŠÍ ŽÁCI A
Odehráno
so 16. 12. 2023 14:50 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BA STARŠÍ ŽÁCI BBohemians
Odehráno
so 16. 12. 2023 15:00 @ Exe Sport Arena, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BA DOROST AChodov
so 16. 12. 2023 16:00 @ SH TJ Znojmo, 1. liga dorostenců, 19. kolo
Start98BA ŽENY A
Odehráno
so 16. 12. 2023 16:00 @ Jedenáctka VS, 1. liga žen, 17. kolo
BA JUNKYLiberec
Odehráno
so 16. 12. 2023 18:00 @ SH Čakovice, 1. liga juniorek, 17. kolo

neděle 17. 12. 2023

BA ELÉVKYFA MB
Odehráno
ne 17. 12. 2023 9:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BA ELÉVKYChodov
Odehráno
ne 17. 12. 2023 11:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BA STRŽKYVinohrady
Odehráno
ne 17. 12. 2023 11:30 @ Exe Sport Arena, Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo
BohemiansBA ELÉVKY
Odehráno
ne 17. 12. 2023 12:20 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BohemiansBA STRŽKY
Odehráno
ne 17. 12. 2023 13:10 @ Exe Sport Arena, Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo
BA MUŽI ABohemians
ne 17. 12. 2023 13:30 @ SH Štěrboholy, Livesport Superliga, 16. kolo
Světlá n/SBA STRŽKY
Odehráno
ne 17. 12. 2023 14:00 @ Exe Sport Arena, Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo
DvojkaBA ELÉVKY
Odehráno
ne 17. 12. 2023 14:20 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BA JUNIOŘI AOrka
Odehráno
ne 17. 12. 2023 15:00 @ SH Radotín, CE soutěž juniorů, 16. kolo
BA JUNKYIBK HK
Odehráno
ne 17. 12. 2023 17:00 @ SH Čakovice, 1. liga juniorek, 18. kolo
VinohradyBA ŽENY A
Odehráno
ne 17. 12. 2023 18:00 @ TJ Sokol Vinohrady, 1. liga žen, 18. kolo