Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 60 článků.
Black Angels

Víkendový program

Třetí březnový víkend čekají elitní týmy BLACK ANGELS tyto zápasy. Muži A se za vyrovnaného stavu vydají do Pardubic, kde v sobotu od 18:00 a v neděli od 17 hodin sehrají 3. a 4. zápas play-down série proti Sokolům a pokusí se zde vybojovat vedení v sérii! Ženy A rozehrají čtvrtfinále 1. ligy žen, kde narazí na Dobrušku. První zápas odehrají nejdříve v sobotu venku od 18 hodin a poté v neděli zabojují od 18:00 ve Kbelích, kde budou potřebovat podporu celé #BAFAMILY! Držte nám palce!

Black Angels

Výsledky elitních týmů z minulého týdne

Pro mužské áčko začala tento víkend nadstavbová část v podobě play down se Sokoly z Pardubic. Sobotní duel začal pro BA dobře, jelikož po 1. třetině drželi vedení 3:1. Po 60 minutách se však končilo za vyrovnaného stavu 6:6 a šlo se do prodloužení, kdy v čase 63:40 vystřelil Pardubicím výhru Jakub Šimák. Do nedělního utkání tak Bleci šli s jasným cílem - vyrovnat stav série. To se jim povedlo na výbornou a po výsledku 3:1 se mohli radovat z výhry. Ženy A nejprve v Brně vybojovaly výhru nad Hattrickem 9:6 a ujaly se tak vedení v osmifinále. V neděli pak formu potvrdily i na domácí půdě ve Štěrboholech a po výsledku 8:2 mohly slavit postup do čtvrtfinále. Opačný průběh měla osmifinálová série juniorek, které v sobotu v Brně podlehly Bulldogs 3:8 a poté ani v neděli v Čakovicích nezvrátily průběh série a se sezónou se rozloučily poměrem 1:3. Děkujeme fanouškům za podporu!

Black Angels

Víkendový program

Tento víkend čekají elitní týmy BLACK ANGELS následující zápasy. Muži A se v sobotu a neděli na domácím povrchu ve Štěrboholech utkají s Pardubicemi v zápasech 1. a 2. kola play down Livesport Superligy, obě bitvy začínají v 18:00. Ženy A rozehrají osmifinále 1. ligy proti Hattricku Brno nejdříve v sobotu venku a poté v neděli zabojují od 13:30 ve Štěrboholech v předehrávce mužského klání. Držte nám palce!

Black Angels

Výsledky elitních týmů z minulého týdne

Muži A uzavřeli základní část výhrou 6:3 nad Sokoli z Pardubic, na které se hattrickem podílel Radek Hanák. Dvě branky přidal i navrátilec do sestavy, Jan Kopecký. Junioři v sobotním klání s Pardubicemi padli 4:8 a následně jen těsně nezvládli nedělní duel, který nakonec skončil 6:7 v prodloužení a juniorům tak skončila sezóna. Ženy A ovládly první kolo vyřazovací části jasným poměrem 22:4, kdy v úvodním souboji nadělily Dračicím skóre 15:1 a v neděli pak rozhodly o svém postupu do osmifinále, když hráčky Týna porazily 7:3. Juniorky. stejně jako muži, uzavřely základní část vítězně, a to když vyzrály nad hráčkami pražské Sparty 10:6. Děkujeme fanouškům za podporu!

Black Angels

Víkendový program

První březnový víkend čekají zápasy všechny elitní týmy BLACK ANGELS. Muži A se v pátek vydají do Pardubic, kde od 17 hodin odehrají poslední zápas základní části proti místním SOKOLI Pardubice, na které pak narazí další víkend v play down. Junioři v sobotu zahájí 1. kolo play off proti SOKOLI Pardubice ve 20:00 na půdě SH TJ Kobylisy, na druhé utkání od 15 hodin se v neděli vydají do Pardubic. Ženy A v sobotu hostí první duel vyřazovací části s RUDÝ Dračice Týn nad Vltavou od 14:00 doma ve Štěrboholech, v neděli pak v Týnu od 16 hodin odehrají druhý zápas. Juniorky čeká poslední kolo, které odehrají v sobotu proti ACEMA Sparta Praha od 16:30 na půdě Areny Barrandov. Držte nám palce!

Black Angels

Výsledky elitních týmů z minulého týdne

Muži A nakonec nezvládli páteční zápas se Spartou, která z 0:3 vývoj obrátila a radovala se z vítězství 13:3. V neděli tak šlo o to, aby napravili páteční zaváhání a prodloužili vítěznou šňůru nad Chodovem. To se bohužel nepodařilo a před fantastickou lounskou kulisou naši padli 4:10. To tedy znamená, že v play down Bleci vyzvou SOKOLI Pardubice. Junioři jen těsně nezvládli duel s Gullivers a prohráli po výsledku 6:7. V 1. kole vyřazovací části, stejně jako muži, narazí na Pardubice. Juniorky v sobotu podlehly Bulldogs 3:9. V neděli pak výsledek napravily a braly 3 body po výhře 9:7 nad Židenicemi. Děkujeme za podporu!

Black Angels

Víkendový program

Poslední únorový víkend se do akce chystají všechny naše elitní týmy kromě žen. Muže A čeká již v pátek ve 20 hodin souboj se Spartou na půdě UNYP Arény. V neděli se pak Bleci vydají do Loun, kde od 17:00 vyzvou Chodov. Junioři se vydají bojovat do Brna, kde se v sobotu ve 14 hodin postaví místním Gullivers. Juniorky odehrají oba zápasy doma ve Štěrboholech. Nejprve v sobotu ve 14:00 vyzvou Bulldogs Brno a v neděli pak ve 13:00 hostí duel s Židenicemi. Držte nám palce!

Black Angels

Výsledky elitních týmů z minulého týdne

Ženy A si v sobotu těsně poradily se Slavií Plzeň poměrem 3:2. Vítěznou branku vsítila v čase 56:29 Vendula Kolkusová. V neděli pak jasně vyprovodily hráčky Panthers Praha 8:1, na čemž se 3 body podílela Veronika Balejová a 18 úspěšnými zákroky svůj tým podržela Šárka Černá. Holky si tak z víkendu celkem odnesly 6 bodů! Děkujeme fanouškům za podporu!

Black Angels

Víkendový program

Předposlední únorový víkend se do akce chystají pouze naše ženy, které oba zápasy odehrají doma ve Štěrboholech. Nejprve v sobotu v 17:00 vyzvou FBŠ Slavia Plzeň, v neděli pak ve stejný čas hostí duel s Panthers Praha. Držte holkám palce!

Black Angels

Výsledky elitních týmů z minulého týdne

Muži A si hravě poradili s Českou Lípou, jejíž hráče ze hřiště vyprovodili po výsledku 9:4. V napínavém utkání se hattrickem blýskl Jakub Hromada, jenž si tak zaslouženě odnesl ocenění pro MVP zápasu. Junioři jen těsně zvládli duel s Šumperkem, který nakonec skončil 9:7 právě pro Angels. Juniorky v sobotu bohužel nezvládly duel s Olomoucí a po skóre 5:7 tak odcházely bez bodů. Nevyšel jim ani nedělní duel s Tatranem, se kterým padly vysoko 2:9. Držte nám palce do dalších zápasů!