Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 34 článků.
Black Angels

Výsledky elitních týmů z minulého týdne

Muži A bohužel nezvládli duel s Vítkovicemi a odcházeli po porážce 4:11. Junioři v napínavém utkání dokázali porazit Asper Šumperk 8:6, Lukáš Procházka k tomu dopomohl bilancí 3+1. Juniorky bohužel odjížděly z Ostravy bez bodů. Nejprve v sobotu padly s Vítkovicemi 1:11, následně v neděli nestačily na ostravské FBC 4:7. Držte nám palce do dalších zápasů!

Black Angels

Víkendový program

První prosincový víkend čekají elitní týmy Bleků 4 zápasy. Muži doma ve Štěrboholech v neděli vyzvou od 14 hodin 1.SC Tempish Vítkovice, junioři budou v neděli od 18 hodin hostit Asper Šumperk ve Kbelích a juniorky čeká výjezd na východ Moravy, kde se v sobotu od 13:00 střetnou s Vítkovicemi, v neděli od 15 hodin v Ostravě odehrají duel s místním FBC.

Black Angels

Výsledky elitních týmů z minulého týdne

Muži A nakonec zvládli dramatický závěr utkání s Chodovem a zvítězili v prodloužení 6:5. Junioři rozdrtili brněnské Gullivers 12:5, především se blýskli Matěj Budínský (2+4) a Adam Štyler (2+2). Ženy bohužel v pátek nestačily na Prague Tigers, se kterými padly 3:6.

Black Angels

Víkendový program

Poslední listopadový víkend nabídne pořádnou porci blekovských zápasů. Mužské áčko se v neděli střetne s Chodovem od 16 hodin v SH Jižní Město. Junioři v sobotu svedou souboj s Gullivers Sokol Brno I. od 14 hodin v Kunraticích. Ženy k zápasu nastoupí již v pátek večer, kdy se o body porvou od 20 hodin s Prague Tigers v Nehvizdech. Držte palce!

Black Angels

Výsledky elitních týmů z minulého týdne

Muži A jen těsně nestačili na Spartu, za kterou nakonec v prodloužení rozhodl Jiří Curney. Junioři zvládli zápas s Náchodem, jehož hráče vyprovodili výsledkem 10:4. Juniorky si v sobotu podobně hladce poradily s Tatranem, který porazily poměrem 8:2.

Black Angels

Víkendový program

Předposlední listopadový víkend nás čekají dvě pražská derby, která se Spartou odehrají na domácí půdě ve Štěrboholech muži v neděli od 18:00 a juniorky v sobotu od 17 hodin. Junioři se v neděli vydají do Radotína, kde narazí na Florbal Primátor Náchod. Držte našim týmům palce!

Black Angels

Výsledky elitních týmů z minulého týdne

Muži měli tento víkend herní pauzu. Ženy odehrály 2 zápasy - v sobotu jen těsně prohrály se Slavií Plzeň 3:4. V neděli se z porážky otřepaly a hráčky Panthers Praha ze hřiště vyprovodily jasně po výsledku 11:4, díky čemuž si odnesly 3 body do tabulky. Junioři pak ve středu sehráli výjezdní utkání v Hradci Králové, kde podlehli místnímu celku 7:11.

Black Angels

Víkendový program

Tento víkend čekají zápasy jen naše ženy, které se v sobotu od 15:30 postaví v Plzni místní Slavii. V neděli pak ve stejný čas svedou boj v SH ZŠ Rudná s Panthers Praha. Držte holkám palce!

Black Angels

Výsledky elitních týmů z minulého týdne

Muži doma podlehli Hurikánům z Varů 2:7. Ženy nejprve v sobotu porazily 15:3, v neděli nakonec jen těsně nestačily na Florbal Chomutov, se kterým prohrály 3:4 po samostatných nájezdech. Ani to je však nepřipravilo o první příčku v tabulce 1. ligy žen. Junioři zvládli výjezd do Brna a porazili Gullivers 9:7. Juniorky čekaly 2 náročné duely s Olomoucí a Tatranem, ze kterých po výsledcích 1:10 a 2:12 odcházely bez bodu.

Black Angels

Víkendový program

O víkendu čeká Bleky vydatná porce zápasů. Již v sobotu nastoupí v BB Aréně naše juniorky, kde ve 14 hodin vyzvou Fbš Olomouc a v neděli ve stejný čas sehrají duel s Tatranem Střešovice v Čakovicích. Naše juniory naopak čeká výlet do Brna, kde se v 18 hodin postaví místním Gullivers. Ženy hostí v sobotu ve Štěrboholech duel s TJ Sokol Nové Strašecí a v neděli se v Čakovicích střetnou s Chomutovem. Oba zápasy začínají shodně v 17 hodin. Víkendový program uzavře nedělní duel A-týmu s Hurikány z Karlových Varů na půdě BB Arény od 18 hodin. Držte našim týmům palce!