Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 17 článků.
Black Angels

Letní příprava končí 21.6.!!!

Tréninky v rámci letní přípravy budou probíhat do středy 21.6. (včetně)

Black Angels

Dorostenky jsou bronzové

Dorostenky vybojovaly na MČR bronzové medaile. Ve čtvrtfinále porazily Tatran. V semifinále bohužel nestačily na budoucí mistryně z Chodova. V boji o bronz už však nezaváhaly a porazily Ostravu 5:1

Black Angels

První zápasy žen

Ženský A-tým zvládl úvodní 2 kola 1. ligy žen na výbornou. Elitní ženský tým získal 6 bodů do tabulky po výhrách 10:0 a 15:2. Jak se holkám dařilo se dočtete v článku.

Black Angels

Turnaj Gorila 2022

Už zítra startuje další ročník turnaje Gorila, který se již osmým rokem koná v plzeňských halách. Letos se o reprezentaci BLACK ANGELS postarají 4 týmy - mladší žáci 2012 a 2013, elévky a starší žáci. Jak se Blekům na turnaji vede, se dočtete v článku na webu. DYCKY BLACK!

Black Angels

Ženy A ovládly první kolo Poháru

Ženy A hladce zvládly úvodní kolo Poháru ČF. Ve 4 utkáních nastřílely celkem 56 branek a brankářka Koželuhová nepustila za svá záda jediný míček. Hráčky BA zakončily první kolo se ziskem 12 bodů a prvního místa v tabulce.

Black Angels

Salming Cup 2022

Už zítra začíná 11. ročník turnaje Salming Cup. I letos budeme mít na turnaji hojné zastoupení, o reprezentaci BLACK ANGELS se bude starat hned 6 týmů! Rozpis jednotlivých zápasů v rámci základních skupin naleznete v článku na webu.

Black Angels

G16 ve finále PG 2022!

Dorostenky jsou ve finále Prague Games! Po napínavém souboji s Tatranem Střešovice, který nakonec skončil neflorbalovým výsledkem 1:0 pro BA, se naše hráčky o zlato utkají s pražským Chodovem. Přijďte podpořit holky na cestě za cenným kovem přímo do UNYP Arény od 10 hodin.