Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 13 článků.
Black Angels

Ježíšek BA!

Čau Blaci ! jelikož i v BA chodí Ježíšek, napište do čtvrtka 15.12., co byste si přáli ( florbalové boty, oblečení, hokejky, např. od našeho partnera Florbalexpert ) a proč byste to měli dostat právě Vy a nejoriginálnější přání Ježíšek vybere a odmění. Přání posílejte na email : irena@blackangels.cz. Těšíme se na Vaše krásná přáníčka!

Black Angels

První zápasy žen

Ženský A-tým zvládl úvodní 2 kola 1. ligy žen na výbornou. Elitní ženský tým získal 6 bodů do tabulky po výhrách 10:0 a 15:2. Jak se holkám dařilo se dočtete v článku.

Black Angels

Turnaj Gorila 2022

Už zítra startuje další ročník turnaje Gorila, který se již osmým rokem koná v plzeňských halách. Letos se o reprezentaci BLACK ANGELS postarají 4 týmy - mladší žáci 2012 a 2013, elévky a starší žáci. Jak se Blekům na turnaji vede, se dočtete v článku na webu. DYCKY BLACK!

Black Angels

Ženy A ovládly první kolo Poháru

Ženy A hladce zvládly úvodní kolo Poháru ČF. Ve 4 utkáních nastřílely celkem 56 branek a brankářka Koželuhová nepustila za svá záda jediný míček. Hráčky BA zakončily první kolo se ziskem 12 bodů a prvního místa v tabulce.

Black Angels

Salming Cup 2022

Už zítra začíná 11. ročník turnaje Salming Cup. I letos budeme mít na turnaji hojné zastoupení, o reprezentaci BLACK ANGELS se bude starat hned 6 týmů! Rozpis jednotlivých zápasů v rámci základních skupin naleznete v článku na webu.

Black Angels

G16 ve finále PG 2022!

Dorostenky jsou ve finále Prague Games! Po napínavém souboji s Tatranem Střešovice, který nakonec skončil neflorbalovým výsledkem 1:0 pro BA, se naše hráčky o zlato utkají s pražským Chodovem. Přijďte podpořit holky na cestě za cenným kovem přímo do UNYP Arény od 10 hodin.

Black Angels

Prague Games 2022

Již dnes začíná další ročník turnaje Prague Games, kterého se opět účastníme i my. Letos je konkurence opravdu silná, můžeme se těšit na zápasy proti švédským i švýcarským celkům, tudíž je jasné, že bude na co se koukat. Doražte podpořit naše hráče přímo na halu. Více informací najdete v článku na webu.