Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 6 z celkem 6 článků.
Black Angels

BA day v BB Aréně

V neděli 29.5. úspěšně proběhl BA day, který si všichni zúčastnění náramně užili a patřičně se odreagovali v rámci probíhající letní přípravy. Členové klubu si mohli vyzkoušet různé dovednostní soutěže o hodnotné ceny, případně si zahrát menší turnaj proti ostatním týmům. Celý den byl také k dispozici stánek BAshopu, kde byly ke koupi i limitované kusy klubového oblečení.

Black Angels

Ženy jsou ve čtvrtfinále!

Ženský A-tým postoupil v osmifinále proti Chomutovu hladce 2:0 a ve čtvrtfinále změří síly s hráčkami ze Znojma. Hráčky z jihu Čech skončily po základní části na druhém místě v rámci východní skupiny 1. ligy žen. První dva duely se odehrají již tento víkend. První střetnutí se bude konat na domácí hale SH Kbely od 16:00. Na nedělní utkání se Černé Andělky vydají do Znojma, kde souboj začne ve 14 hodin. Držte holkám palce!

Black Angels

Bleci jdou na Tatran!

Elitní tým mužů se po hladkém postupu 2:0 přes Otrokovice postaví ve čtvrtfinále proti pražskému rivalovi ze Střešovic. Série se hraje na 4 vítězné zápasy a pravděpodobně celá se odehraje na hale SC Řepy. Zveme všechny fanoušky BLACK ANGELS, aby přišli podpořit A-tým na cestě za dalším postupem v play off.