Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 12 článků.
Black Angels

Ženský A-tým zvládl úvodní 2 kola 1. ligy žen na výbornou. Elitní ženský tým získal 6 bodů do tabulky po výhrách 10:0 a 15:2. Jak se holkám dařilo se dočtete v článku.

Black Angels

Turnaj Gorila 2022

Už zítra startuje další ročník turnaje Gorila, který se již osmým rokem koná v plzeňských halách. Letos se o reprezentaci BLACK ANGELS postarají 4 týmy - mladší žáci 2012 a 2013, elévky a starší žáci. Jak se Blekům na turnaji vede, se dočtete v článku na webu. DYCKY BLACK!

Black Angels

Ženy A ovládly první kolo Poháru

Ženy A hladce zvládly úvodní kolo Poháru ČF. Ve 4 utkáních nastřílely celkem 56 branek a brankářka Koželuhová nepustila za svá záda jediný míček. Hráčky BA zakončily první kolo se ziskem 12 bodů a prvního místa v tabulce.

Black Angels

Salming Cup 2022

Už zítra začíná 11. ročník turnaje Salming Cup. I letos budeme mít na turnaji hojné zastoupení, o reprezentaci BLACK ANGELS se bude starat hned 6 týmů! Rozpis jednotlivých zápasů v rámci základních skupin naleznete v článku na webu.

Black Angels

G16 ve finále PG 2022!

Dorostenky jsou ve finále Prague Games! Po napínavém souboji s Tatranem Střešovice, který nakonec skončil neflorbalovým výsledkem 1:0 pro BA, se naše hráčky o zlato utkají s pražským Chodovem. Přijďte podpořit holky na cestě za cenným kovem přímo do UNYP Arény od 10 hodin.

Black Angels

Prague Games 2022

Již dnes začíná další ročník turnaje Prague Games, kterého se opět účastníme i my. Letos je konkurence opravdu silná, můžeme se těšit na zápasy proti švédským i švýcarským celkům, tudíž je jasné, že bude na co se koukat. Doražte podpořit naše hráče přímo na halu. Více informací najdete v článku na webu.

Black Angels

BA day v BB Aréně

V neděli 29.5. úspěšně proběhl BA day, který si všichni zúčastnění náramně užili a patřičně se odreagovali v rámci probíhající letní přípravy. Členové klubu si mohli vyzkoušet různé dovednostní soutěže o hodnotné ceny, případně si zahrát menší turnaj proti ostatním týmům. Celý den byl také k dispozici stánek BAshopu, kde byly ke koupi i limitované kusy klubového oblečení.