Speciální tréninky

Hráčské akademie

I letos rozjíždíme po mimosezónní pauze hráčskou akademii BLACK ANGELS!

Jedná se o program určený ke zdokonalování individuálních hráčských dovedností pod vedením elitních trenérů a hráčů našeho klubu.

Letos je akademie pod patronací zkušeného a dlouholetého trenéra BA, Marka Rauše. Budete se moci těšit na speciální analýzu hráče, vytvoření karty hráčů, tréninkové video, speciální pomůcky, více trenérů bude doplněno hráči našich A-týmů mužů a žen, vytváření dokumentů pro samostudium a odměny. Pro letošní rok se nám podařilo domluvit partnerskou podporu ze strany společnosti Martin Kostiha - Klimatizace, kde díky této podpoře bude hráčská akademie za výrazně nižší cenu než loni.

Přihlašování letos probíhá přes členskou sekci EOS, kde k akademii naleznete termíny, časy a další informace

Video z akademie zde.

Akademie se bude konat ve florbalové zadní hale BB Areny. 

V případě potřeby kontaktujte garanta projektu, Šárku Munduchovou.

sarka@blackangels.cz

737 651 008

Individuální akademie

Letošní rok jsme si kromě hráčské akademie pro vás připravili také Individuální akademii s našimi šéftrenéry klubu - Jakubem Zalubilem, Tomášem Janečkem a Anet Jarolímovou.

Navazujeme na pilotní projekt z května 2022, nabízíme možnost individuálního rozvoje hráčských dovedností. Můžete využít nabídky tréninků pro jednoho hráče/ku, nebo tréninku ve skupině 2-3 hráčů/ek. Přihlašovat se budete moci přes členskou sekci EOS. Hlavním tématem bude rozvoj herních činností jednotlivce za využití videa, či pomůcek Blazepod.

Video z akademie zde.

V případě potřeby kontaktujte garanta projektu, Jakuba Zalubila.

jakub@blackangels.cz

737 651 008

Brankářské tréninky

Dalším projektem jsou brankářské tréninky, kde se úzkým skupinám brankářů a brankářek intenzivně věnují trenéři brankářů našeho klubu. Letošní první ročník bude mít za cíl zkvalitnit práci s brankáři napříč celým klubem a především pomoct maskovaným v individuálním rozvoji pomocí tréninků zaměřených přímo na jejich dovednosti a schopnosti. Tento projekt kompletně nahrazuje loňské brankářské akademie, které se konaly jednou za 14 dní, což je pro rozvoj mladých gólmanů málo, a proto se trenéři rozhodli pro zavedení klasického pravidelného tréninku.

Na těchto brankářských trénincích se naši brankáři budou rozvíjet pod dohledem trenérů brankářů Jakuba Lubiny, Daniela Pagáče a Kryštofa Kashy. I nadále budou na trénincích k vidění i stále našich elitních týmů, ať už mužských, tak i ženských. Trénink se koná každou středu v malé tělocvičně v Čakovicích (Jizerská ulice - za ZŠ Edvarda Beneše). Tréninkové jednotky budou probíhat ve 2 hodinových blocích - 1. blok (17:00-18:00) a 2. blok (18:00-19:00). 

Tréninky startují 14. září 2022. Na tréninky budou svěřenci potřebovat kompletní brankářskou výstroj, pití. Úvodní trénink bude čistě informační, následně od dalšího týdne, tj. 21. září začínáme naplno trénovat.

V případě potřeby kontaktujte hlavního trenéra brankářů, Jakuba Lubinu.

lubinajakub@blackangels.cz

728 670 459


Zpět na Akademie