Individuální akademie

Hráčské akademie

Opět rozjíždíme po covidové pauze hráčskou akademii BLACK ANGELS!

Jedná se o program určený ke zdokonalování individuálních hráčských dovedností pod vedením elitních trenérů a hráčů našeho klubu.

Letos je akademie pod patronací nové šéftrenérky ženské složky BA, Anet Jarolímové. Anet získala za svou bohatou hráčskou kariéru pět titulů mistryň extraligy, zapsala se i mezi reprezentanty ČR a mimo ženských družstev našeho klubu vede i dorostenecké výběry.

Víkendové nedělní lekce se pak budou konat s účastí našich zlatých medailistů z juniorského mistrovství světa a hráčů superligového A-týmu: Jakuba Bočka, Matouše Buriana a Tomáše Hanáka. Budete mít tedy možnost zdokonalit své florbalové dovednosti pod vedením těch nejlepších hráčů!

Přihlašování letos probíhá na každou akci hráčské akademie zvlášť. Máte tedy možnost přihlásit se třeba hned na všechny najednou, nebo jen na jedinou. Nyní vypisujeme jednotlivé hodiny, které jsou v plánu do konce roku 2021, lekce po novém roce budou následovat později. V případě zájmu tedy odešlete tolik e-přihlášek na konkrétní akce, kolik jich budete chtít navštívit. Za každou přihlášenou lekci vám potom bude v členské sekci vygenerována platba ve výši 350 Kč.

Nedělní tréninky hráčské akademie budou ve dvou hodinových blocích, které budou startovat od 16:00 a od 17:00. Platný je první blok a druhý se otevře v případě, že bude dostatek účastníků. Termíny akademií v roce 2022 jsou:  6. 2., 13. 3., 3. 4., a 8.5.

Akademie se bude konat ve florbalové zadní hale BB Areny.

Přihlašovat se mohou Bleci od ročníku narození 2014 do ročníku 2006.

V případě potřeby kontaktujte garanta projektu, Anet Jarolímovou.

anet@blackangels.cz

776 255 195

Brankářské akademie

Dalším projektem jsou brankářské akademie, kde se úzkým skupinám brankářů a brankářek intenzivně věnují brankáři a hráči A týmu. Akademie je rozdělena do dvou skupin – mladších a starších brankářů a brankářek.

Na akademii se můžete hlásit ve dvou variantách. První z nich je celoroční účast na brankářských trénincích v jedné, nebo druhé skupině dle věku. Druhá varianta je přihlášení jednorázově za částku 750,-/trénink ve vypsaných termínech. Jednorázové přihlašování bude umožněno prostřednictvím portálu EOS, vždy předem ve vypsaných termínech (6. 2., 13. 3. a 3. 4.)

Cena celoroční akademie je 3000,- Kč.

Do celoroční akademie se přihlašujete prostřednictvím e-přihlášky v profilech svých dětí v systému EOS. Platba vám vyskočí automaticky v portálu. Brankáři budou nejpozději po prvním termínu rozděleni do finálních tréninkových skupin dle rozhodnutí trenéra.

První skupinou jsou brankáři 2010 a mladší a jejich tréninky budou od 17:00. Druhá skupina jsou pak 2009 a starší a tréninky této skupiny se konají od 18:00. Brankářská akademie začíná v říjnu a končí v květnu.

V případě potřeby kontaktujte garanta projektu, Matěje Poštu.

matej@blackangels.cz

724 511 375