8_20220505_151017.png
299_20220917_185939.jpg

PREVIEW: Další zápasový víkend žen

Ženský A-tým čekají další dvě klání v 1. lize žen. Nejprve se v sobotu utkají od 14 hodin s Florbalem Ústí, v neděli budou bojovat o body proti celku z České Lípy.

BLACK ANGELS se úvodní 2 duely v nové sezóně velmi vydařily, tudíž mají co potvrzovat. V prvním zápase deklasovaly tým Rudých Dračic z Týna nad Vltavou vysoko 10:0. Na tento výsledek navázaly i v druhém klání, kdy ze hřiště vyprovodily hráčky ze Soběslavi poměrem 15:2. Individuálně se zatím nejvíce dařilo Ester Januškové, která si připsala 6 kanadských bodů za 2 branky a 4 přesné nahrávky. Dařilo se také gólmance Haně Kuchařové, jež sezónu odstartovala čistým kontem a v druhém zápase inkasovala pouze dvakrát z 22 střel.

Tým z Ústí si na úvod ročníku 2022/23 připsal 2 pořážky. V prvním kole padly hráčky Ústí s SKV poměrem 3:8. Ani druhé kolo nešlo dle jejich představ, z palubovky FBŠ Slavia Plzeň odcházely po prohře 1:5. Hráčkám Florbalu Ústí se tak na začátek sezóny příliš nedařilo, což budou chtít proti Angels jistě napravit a my se tak můžeme těšit na zajímavý florbal. Utkání se odehraje v sobotu ve 14 hodin v SC Sluneta Ústí nad Labem.

Druhým soupeřem bude pro holky FBC Česká Lípa. Týmu ze severu Čech, podobně jako Florbalu Ústí, úvod do sezóny příliš nevyšel. V zahajovacím kole nenašly hráčky Lípy recept na Slavii Plzeň, se kterou tak padly 1:5. Ani následující zápas jim nepřinesl žádné body do tabulky. Střetnutí s SKV přineslo ještě větší brankový příděl. I přesto, že českolipské hráčky vsítily 3 branky, nezabránily 11 gólům z holí Pražanek. Jak je ale všem známo, tak florbalisté a florbalistky z České Lípy se bez boje nevzdávají, a i v neděli tak můžeme očekávat zajímavý vývoj, který však doufejme, dopadne lépe pro BLACK ANGELS. Zápas se odehraje v neděli v 18 hodin v SH Česká Lípa. 

Oba duely můžete sledovat prostřednictvím textového přenostu ČF. Držte holkám palce. 

17.9. 14:00 BLACK ANGELS x Florbal Ústí

18.9. 18:00 BLACK ANGELS x FBC Česká Lípa

DYCKY BLACK!